Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Mitsubishi Motors Europe má novou centrálu

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (MMC) se rozhodla založit v Evropě novou komplexní prodejní a marketingovou organizaci, která v tomto regionu doplní stávající centrum poprodejních služeb, náhradních dílů a logistiky.
Vydáno: 10.01.2019
Mitsubishi Outlander PHEV
Mitsubishi Outlander PHEV Autor: Mitsubishi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mitsubishi Motors Europe - posílení organizace

Prvním stavebním blokem Mitsubishi Motors Europe je tak nová organizace zaměřená na obchodní výsledky a zákazníky, rozdělená do dvou lokalit v Nizozemí: v Amstelveenu (poblíž Amsterdamu), kde je kancelář prezidenta a generálního ředitele, a také posílené oddělení prodeje a marketingu, resp. právních služeb a PR a pak v Bornu (nedaleko Maastrichtu), kde se nachází Evropské centrum náhradních dílů o rozloze 55 000 m2 a kde se zajišťují poprodejní služby, finance, kontroling, lidské zdroje a IT.

Zaměření na SUV a elektromobily

V rámci nové struktury dále vzniklo speciální oddělení „elektromobilů“, které by mělo ještě více posílit postavení Mitsubishi Motors na evropském trhu, které si firma vydobyla díky modelu Outlander PHEV (nabízenému od roku 2013). Jedná se o zásadní organizační krok z pohledu dalších evropských iniciativ MMC na poli elektromobility (další projekty V2X atd.) – zejména s ohledem na rozšířenou nabídku elektrifikovaných modelů SUV, které budou v příštích letech uvedeny na trh.

Článek je zařazen v: Mitsubishi , Mitsubishi Motors Corporation , Mitsubishi Motors Europe , nová centrála , Amstelveen , Born , prodej , marketing
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama