Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Mitsubishi Eclipse Cross pro Arma dei Carabinieri

SUV kupé Mitsubishi Eclipse Cross díky spolupráci s italskou státní policií nosí nový prestižní kabát - oficiální uniformu Arma dei Carabinieri.
Vydáno: 10.12.2018
Mitsubishi Eclipse Cross Carabinieri
Mitsubishi Eclipse Cross Carabinieri Autor: Mitsubishi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dva vozy speciálně upravené pro vykonávání operativní pohotovostní služby po celé krajině už byly předané k dispozici. Model Eclipse Cross byl vybrán díky výkonnému motoru 1,5 MIVEC turbo a úrovni bezpečnosti, kterou i v terénu garantuje pohon všech kol S-AWC (Super All Wheel Control). Vozy budou nejdříve sloužit v oddílech Carabiníků v Římě a v Miláně, jednak při plnění speciálních úkolů, například akutní přeprava orgánů a krve, ale i v průběhu operativních účelů, jako je ochrana území.

Spolupráce mezi Mitsubishi a Arma dei Carabinieri navazuje na předcházející úspěšnou  spolupráci z minulosti, kdy Mitsubishi dodalo italské státní policii více kusů speciálně upraveného obrněného off-roadu Mitsubishi Pajero pro využití ve vysokorizikových oblastech (například Afganistán a Irák), kde byly nasazeny při plnění důležitých operací.

Článek je zařazen v: Mitsubishi , Mitsubishi Eclipse Cross , Arma dei Carabinieri
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama