Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Mistr terénu modernizuje. Jeep Wrangler v novém.

Terénní specialista a unikátní automobil pro každodenní dobrodružství i v městském prostředí, to je nové provedení legendárního Jeepu Wrangler, který nabízí komfort i spolehlivé jízdní vlastnosti.
Vydáno: 27.03.2018
Jeep Wrangler
Jeep Wrangler Autor: Jeep
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nová generace modelu Wrangler se chystá zahájit novou kapitolu v dějinách slavné značky Jeep, jejíž kořeny sahají až do roku 1941. Hlavní cíl při vývoji nově pojatého Jeepu Wrangler byl jednoznačný - aby prošel kompletní modernizací a dostal moderní technické prvky, ale zachoval si své vyhlášené schopnosti v terénu a nezaměnitelný design značky Jeep. Výsledkem je vůz, který nabízí nejnovější technická řešení. Patří sem dva systémy stálého pohonu všech kol Command-Trac a Rock-Trac, elektrické uzávěrky Tru-Lock pro přední i zadní diferenciál a diferenciál Trac-Lok s omezenou svorností a také elektronicky odpojitelný přední torzní stabilizátor.

Jeep Wrangler je všude doma, ať už v terénu anebo na luxusních bulvárech v centrech velkoměst. Přináší modernizovaný design, který ovšem nepopírá svůj původ, a přidává více možností jízdy na čerstvém vzduchu a také moderní technologie z oblasti bezpečnosti a digitálního připojení.

Čtvrtá generace Jeepu Wrangler se nabízí ve třech různých úrovních výbav - Sport, Sahara a Rubicon. Všechny jsou k dispozici s dvoudveřovou nebo čtyřdveřovou karoserií a také se zcela novým luxusním paketem Overland, vyhrazeným pro provedení Sahara.

 Moderní a originální design modelu Wrangler

Nejnovější generace modelu Wrangler vychází z nápadné siluety, která je od prvního okamžiku jasně zařaditelná. Je to Jeep se vším všudy. Má kruhové hlavní světlomety, sedm vstupů vzduchu v masce chladiče, hranaté blatníky, přiznané panty dveří, sklopné čelní okno, odnímatelné boční dveře a možnost zcela sundat střechu, ať už pevný hard top nebo měkký soft top.

Vnitřek nového vozu je kombinací stylu, všestrannosti, praktičnosti a intuitivního ovládání. Středová konzola inspirovaná původními modely značky má čisté a přehledné tvary a také zpracování, které odpovídá soudobým nárokům. Wrangler byl vždy známý praktičností a schopností nabídnout uživatelům možnost užít si naplno jakékoli dobrodružství. Nová generace není žádnou výjimkou. Skýtá řadu úložných prostor, odolné kapsy ze síťoviny, držáky na pití a mnoho míst, kam lze odložit například telefon.

Díky rámové konstrukci a technicky propracovanému pětiprvkovému zavěšení kol je Wrangler i nadále referencí v oblasti průjezdnosti terénem a k tomu přidává zdokonalené ovládání na silnici, vyšší bezpečnost pro cestující a ještě pohodlnější cestování.

Článek je zařazen v: Jeep , Jeep Wrangler , inovace , Nová generace , off-road
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama