Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

MINI John Cooper Works se vznáší nad Ostravou

Nejvýše umístěný automobil nad terénem v ČR stojí na Bolt Tower v Dolních Vítkovicích.
Vydáno: 20.07.2018
MINI John Cooper Works nad Ostravou
MINI John Cooper Works nad Ostravou Autor: Mini
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

MINI je partnerem multikulturního festivalu Colours of Ostrava. A toto partnerství bere skutečně vážně. Zcela v duchu svého osobitého přístupu k životu vyslalo svůj nejsportovnější model – MINI John Cooper Works – na speciální misi. Pomocí jeřábu jej umístilo na terasu vyhlídkové věže Bolt Tower, která je speciální šroubovou nástavbou vysoké pece číslo 1 v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě, tedy nad areálem, kde proběhne mezinárodně uznávaný festival. MINI John Cooper Works s výkonem 170 kW sleduje okolí z výšky 65 metrů – žádný jiný automobil v České republice ještě nebyl tak vysoko nad okolním terénem (pozor, nezaměňovat s nadmořskou výškou).

Vynesení reálného vozu na nástavbu bývalé vysoké pece, kterou navrhl Josef Pleskot, trvalo přibližně hodinu a půl. MINI John Cooper Works v červené barvě Chili Red s černou střechou bude v této výšce vystaveno minimálně po dobu konání multikulturního festivalu pod ním. Existuje také řešení, jak ho dostat dolů na zem dříve – prostě si jej koupit. V tom případě je sundání vozu v ceně a případný zákazník má jistotu, že žádné jiné MINI na českých silnicích nemělo takový rozhled.

Článek je zařazen v: Mini , MINI John Cooper Works , Ostrava , Dolní Vítkovice , Bolt Tower , Colours of Ostrava
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama