Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Mazda modernizovala svou modelovou řadu CX-3

Mazda připravila pro modelovou řadu CX-3 nový design, rozsáhle upravené motory a širší nabídku bezpečnostních technologií. Modernizovaný model se představil na autosalonu v New Yorku.
Vydáno: 31.03.2018
Mazda CX-3
Mazda CX-3 Autor: Mazda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jedná se o druhou generaci modelu, který byl uveden na trh v roce 2015. Nejnovější CX-3 se opět zaměřuje na filozofii designu zaměřeného na člověka, který dává řidiči a cestujícím kvalitnější zážitek ve všech oblastech. Vnější změny zahrnují nově navrženou přední mřížku chladiče, nové barevné provedení a nové 18“ disky kol z lehkých slitin. Nový interiér je vybaven centrální opěrkou, elektronickou parkovací brzdou s funkcemi "auto-hold" a rozsáhlými bezpečnostními systémy i-ACTIVSENSE včetně nového pomocníka pro jízdu v dopravní koloně (v kombinaci s automatickou převodovkou SKYACTIV-Drive) a najdeme zde také nový systém osvětlení.


Dieselový motor SKYACTIV-D pro model Mazda CX-3 2018 nabízí řadu vylepšení, která zajišťují, že splňuje nejnovější emisní normu, včetně testu skutečné spotřeby paliva a emisí. Snížená teplota spalování, patří mezi další inovace, které dále snižují emise NOx. Benzinové motory SKYACTIV-G v modelu Mazda CX-3 získaly také několik novinek, které dále snižují emise pevných částic, jež se často vyskytují v motorech s přímým vstřikováním benzinu.

Článek je zařazen v: Mazda , Mazda CX-3 , modernizace , autosalon New York
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama