Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Limitovaná edice Seatu Leon CUPRA R je již vyprodána

Loni na podzim oslavil světovou výstavní premiéru nový model Leon CUPRA R, limitovaná edice nejvýkonnějšího a nejexkluzivnějšího vozu značky Seat. Jeho výroba je omezena na 799 vozů.
Vydáno: 31.03.2018
Seat Leon CUPRA R
Seat Leon CUPRA R Autor: Seat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nový Leon CUPRA R s pohonem předních kol byl nabízen s šestistupňovou mechanickou převodovkou (310 k), nebo s dvouspojkovou převodovkou DSG (300 k). Karoserie zaujme nápadnými úpravami, mezi něž patří exkluzivní detaily z uhlíkového kompozitu na předním a zadním spoileru, bočních prazích a zadním difuzoru, jakož i kryty vnějších zpětných zrcátek a kola v odstínu mědi. Novým výraznějším designem zaujmou také podběhy kol a otvory pro přívod vzduchu na přídi. Také v interiéru je řada doplňků z uhlíkového kompozitu a ozdobných prvků s měděnou povrchovou úpravou. Volant a hlavice řadicí páky jsou obšité kůží Alcantara. Nový Leon CUPRA R obdržel také několik konstrukčních úprav. Úhel odklonu kol přední nápravy byl optimalizován. Výbava zahrnuje adaptivní tlumiče DCC (Dynamic Chassis Control), brzdovou soustavu Brembo a novou výfukovou soustavu.

Leon CUPRA R byl k dispozici od konce roku 2017 a téměř okamžitě si našel všech svých 799 majitelů. Do České republiky putovalo 12 těchto vozů.

Článek je zařazen v: SEAT , SEAT Leon Cupra R , limitovaná edice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama