Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Lexus postavil crossover UX

Lexus představí ve světové premiéře na autosalonu v Ženevě nový crossover s označením UX. Japonský výrobce prémiových vozů také v evropské premiéře ukáže model RX L, který je novou variantou modelu Lexus RX, tentokrát se třemi řadami sedadel.
Vydáno: 21.02.2018
Lexus UX
Lexus UX Autor: Lexus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nový model disponuje pohodlnou kabinou až pro sedm osob a díky variabilnímu uspořádání vnitřního prostoru nabízí i vynikající možnosti převozu nákladu. Na interiéru verze RX L má podíl prodloužení celkové délky výchozího modelu RX o 110 mm při zachování stylového profilu odkazujícího na vozy s karoserií kupé.

V evropské premiéře se na ženevském autosalonu také představí koncept Lexus LF-1 Limitless, který se veřejnosti poprvé předvedl počátkem letošního ledna na mezinárodním autosalonu v Detroitu.

Předvede se také kupé RC F Special Edition, kterým Lexus oslaví 10. výročí sportovně zaměřených modelů Lexus s označením „F“.

Článek je zařazen v: Lexus , autosalón , Ženeva , premiéra , UX , RX L , LF-1 , RC F
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama