Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Lexus LC pojede 24 hodin na Nürburgringu za tým Toyota GAZOO Racing

Soutěžní tým Toyota GAZOO Racing oznámil, že Lexus LC bude nasazen do 46. ročníku vytrvalostního závodu 24 hodin Nürburgringu pořádaného letos v květnu.
Vydáno: 22.01.2018
Lexus LC
Lexus LC Autor: Lexus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každoroční závod na německém Nürburgringu je dle mnohých nejnáročnějším sportovním okruhem světa. V letošním roce se Toyota GAZOO Racing účastní závodu již 12. rokem v řadě, a to s nasazením závodních vozů postavených vlastními zaměstnanci Toyoty a týmu složeného z mechaniků a konstruktérů této automobilky.

V roce 2018 se vůbec poprvé zúčastní i model Lexus LC. Tento vůz, který mechanici a konstruktéři Toyoty upravili v souladu se závodními specifikacemi, využívá vyspělé technologie určené i pro budoucí sériová vozidla, včetně sportovních.

Lexus LC v rámci tohoto závodu ukáže vyspělé novinky určené pro budoucí sériově vyráběné vozy. Patří mezi ně nové technologie konstrukce karoserie (snížení hmotnosti, zvýšení tuhosti), technologie na podporu řízení (zlepšení výhledu), vylepšení aerodynamiky, vývoj motoru (zvýšení výkonu díky nižšímu tření, snížení spotřeby paliva), nebo technologie odpružení (snížení hmotnosti, zvýšení tuhosti, lepší odezva).

Článek je zařazen v: Lexus , Toyota , GAZOO Racing , Nürburgring
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama