Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Letošní automobilovou sezonu jako obvykle zahájil autosalon v Detroitu

Jako každý rok i letos hlavní automobilovou sezonu zahájil autosalon v Detroitu. Sice už to není úplně to, co to bývalo, ale pořád je na co se dívat.
Vydáno: 24.01.2018
Autosalon Detroit 2018
Autosalon Detroit 2018 Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Celou řadu premiér Detroitu vyfoukla nedávná výstava v Los Angeles a také veletrh spotřební elektroniky CES v Las Vegas. Automobiloví výrobci se v posledních letech stále více zaměřují na nové trendy marketingu a před výstavami upřednostňují sociální sítě a právě také přehlídky nejmodernějších trendů z oblasti elektroniky, kde našli vhodnou půdu pro prezentaci svých konceptů, alternativních pohonů i autonomních vozidel.

Autosalon Detroit 2018
Autosalon Detroit 2018
Foto:Autosalon

Přesto se ale bylo na co dívat. Detroit je především prostorem pro prezentaci domácích výrobců, a tak zde nemohly chybět koncerny GM, Ford, FCA, ale svým dílem přispěly i japonské, korejské a evropské značky a po trhu v USA stále více pokukují i čínské automobilky.

Autosalon měl přímo v Detroitu také své zastoupení. Expert Radek vám spolu s kameramanem Honzou Perclem vše zprostředkují již v nejbližším vydání Autosalonu. Vysíláme již tento čtvrtek 25. 1. 2018 od 20:15 na Prima COOL.

Článek je zařazen v: autosalón , Detroit , novinky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama