Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Kia Stinger dokázala zvýšit tepovou frekvenci Rafaela Nadala až na 175 úderů za minutu

Kia vyzvala španělskou tenisovou hvězdu Rafaela Nadala, aby porovnal nejvyšší tep při tenisovém zápase se srdečním tepem dosahovaným při dynamické jízdě za volantem Stingeru.
Vydáno: 31.01.2018
Rafael Nadal a Kia Stinger
Rafael Nadal a Kia Stinger Autor: KIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za volantem se Nadalův srdeční tep vyšplhal až na 175 úderů za minutu – bezmála tři tepy za vteřinu a pouze 11 tepů pod maximem na tenisovém kurtu. 

Při popisu své jízdy pak Rafael Nadal porovnával emoce za volantem s pocity během tenisového zápasu: „Stinger se od všech předchozích vozů Kia diametrálně liší. Řízení tak výkonného automobilu ve vás probouzí emoce. Cítíte jeho výkon a při akceleraci vnímáte energii, kterou tento vůz disponuje. Je to velkolepý vůz.“

Nový sportovní sedan Kia Stinger s karoserií fastback je všeobecně chválen pro své jízdní schopnosti, kultivovanost, design – a nyní tedy i pro schopnost probouzet řidičovy emoce.

Stinger s dvojitě přeplňovaným agregátem 3,3 litru V6 je nejrychleji akcelerujícím a nejvýkonnějším sériovým modelem Kia v historii. 

Rafael Nadal začal se společností Kia Motors spolupracovat ve Španělsku již v roce 2004, tedy v počátcích své profesionální tenisové kariéry. O dva roky později byl jmenován celosvětovým ambasadorem Kia.

Společnost Kia Motors Iberia aktivně spolupracuje s Nadalovou nadací na řadě projektů a má podepsánu smlouvu s Akademií Rafaela Nadala (Rafa Nadal Academy by Movistar) coby oficiální dodavatel vozidel. Kia již řadu let také podporuje dětský tenisový turnaj ‘Rafa Nadal Tour’.

Článek je zařazen v: Kia , Stinger , Rafael Nadal , emoce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama