Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Kdo bude nejrychlejší za volantem Toyoty Supra?

TOYOTA GAZOO Racing (TGR) oznámila harmonogram mistrovství GR Supra GT Cup, které je prvním celosvětovým závodem jediné značky v rámci hry Gran Turismo Sport pro PlayStation 4.
Vydáno: 14.04.2019
GR Supra GT Cup
GR Supra GT Cup Autor: Toyota
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cílem Toyoty je, aby se do e-motorsportu zapojilo co nejvíc lidí napříč generacemi po celém světě. Vůz GR Supra si nyní může vyzkoušet mnohem více fanoušků hry Gran Turismo a automobilka díky tomu získá jejich názory a hodnocení k dalšímu vylepšování reálného modelu Supra v příštích letech.

Mistrovství bude probíhat od dubna do října 2019. Přípravná kola se uskuteční online po celém světě (13 kol). Finále pak bude probíhat v říjnu 2019 při příležitosti autosalonu v Tokiu.

Nezbytné podmínky účasti - vlastnictví hry Gran Turismo Sport for PS4 a zařízení PS4 a vlastnictví vozu GR Supra ve hře Gran Turismo. Minimální věk účastníků je šest let.

Podrobné informace včetně okruhů pro jednotlivá kola budou včas zveřejněny v části ‚GR Supra GT Cup‘ na webových stránkách TOYOTA GAZOO Racing. Přihlášky do jednotlivých závodů budou otevřeny 15 minut před zahájením každého ze závodů v režimu „sports mode“ hry Gran Turismo SPORT.

Článek je zařazen v: Toyota , Toyota Supra , GR Supra GT Cup , Toyota GAZOO Racing , playstation 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama