Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Kamiq nechává nahlédnout do svého interiéru

Automobilka Škoda ukázala krátce před světovou premiérou svého nového modelu Kamiq první fotografii interiéru tohoto městského SUV.
Vydáno: 06.02.2019
Škoda Kamiq interiér
Škoda Kamiq interiér Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kamiq nabízí nový koncept interiéru poprvé představený ve studii VISION RS. Linie kolem volně stojícího displeje kopíruje linie kapoty a slouží kromě toho také jako ergonomická opěrka ruky, ovládající dotykovou obrazovku. Boční výdechy ventilace sahají až ke dveřím a opticky tak rozšiřují vnitřní prostor. Další digitální dominantou interiéru je na přání dodávaný virtuální kokpit s úhlopříčkou displeje 10,25 palců.

Nová struktura povrchů a ambientní osvětlení

Měkčený povrch přístrojové desky s velkoplošnými dekory, podobně jako výplně dveří, mají novou, specifickou úpravu povrchu, která napodobuje krystalickou strukturu. Jde o prvek interiéru, který bude od nynějška pro vozy značky Škoda typický. Na příjemné atmosféře interiéru přidává i ambientní osvětlení, které bude k dispozici v červené, bílé nebo měděné barvě. Opticky ladí k odstínům a barevnému kontrastnímu obšití potahů sedadel. Čalounění muže být na přání z mikrovlákna Suedia. Dalšími prvky nového modelu jsou volitelné vyhřívaní čelního skla, zadních sedadel a volantu.

Dostatek místa díky dlouhému rozvoru

Kamiq nabízí i díky využití modulární platformy MQB dostatečně prostorný interiér. Základním předpokladem této prostornosti je rozvor dlouhý 2 651 milimetrů, díky němuž činí prostor před koleny cestujících na zadních sedadlech ve standardizované poloze předních sedadel 73 milimetrů. Zavazadlový prostor má objem 400 litrů, po sklopení zadních opěradel objem vzroste na celkových 1 395 litrů.

Článek je zařazen v: Škoda , Škoda KAMIQ , interiér , městské SUV , Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama