Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jeep Renegade pro modelový rok 2019 modernizoval

Jeep Renegade modelového roku 2019 využívá inovativní zážehové přeplňované motory, které snižují spotřebu paliva a současně zajišťují dostatečný výkon, a to jak na vozovce, tak i v terénu.
Vydáno: 31.07.2018
Jeep Renegade 2019
Jeep Renegade 2019 Autor: Jeep
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeep Renegade, který byl na trh uveden v roce 2014, rozšířil modelovou nabídku značky Jeep o nový segment tzv. B-SUV. Renegade byl prvním SUV značky Jeep vyráběným v Itálii, konkrétně v továrně Melfi SATA. Nyní přichází na trh v modernizované podobě. Novinka si ovšem zachovává všechny silné stránky, které stojí za úspěchem této modelové řady.

K dispozici jsou dvě zážehové motorizace: 1.0 s výkonem 120 koní a 1.3 s výkony 150 a 180 koní. Nabídku motorizací doplňují vznětové přeplňované motory MultiJet s technologií SCR (selektivní katalytická redukce) o objemech 1.6 l s výkonem 120 k a 2.0 l ve výkonových verzích 140 a 170 k. Všechny pohonné jednotky splňují emisní normu Euro 6/D. Kombinovat je lze se šestistupňovou manuální, dvouspojkovou automatizovanou (DDCT - Dual Dry Clutch Transmission) nebo devítistupňovou automatickou převodovkou.

Originální design

Jeep Renegade využívá ikonické stylistické prvky značky. Nejenže vyjadřují offroadové schopnosti modelu Renegade, ale současně odrážejí i jeho městskou a lifestylovou povahu. Mezi nové prvky exteriéru patří LED světlomety a nová 19“ kola. Prostorná kabina se pak vyznačuje větší funkčností a komfortem.

Pro milovníky dobrodružství v terénu

Schopnosti vozů Jeep v terénu vycházejí ze dvou pokročilých systémů pohonu všech kol, Jeep Active Drive a Jeep Active Drive Low, které poskytují prvotřídní výkon za všech podmínek. Renegade je k dispozici s pohonem předních nebo všech kol, přičemž v druhém případě jsou na výběr dva typy pohonu, dále odpojitelný pohon zadní nápravy, systém kontroly trakce Selec-Terrain a asistenční systémy Hill Start Assist a Hill Descent Control. Zcela ultimativní schopnosti v terénu zajišťuje stupeň výbavy Trailhawk, který byl navržen přímo pro jízdu v těžkém terénu, a je tak nabitý řadou specifických stylistických i technických prvků.

Pro milovníky městského dobrodružství

Nový Renegade nabízí čtvrtou generaci infotelematického systému Uconnect s 5“, 7“ nebo 8,4“ obrazovkou s vysokým rozlišením a funkcemi Apple CarPlay a Android Auto, které uživatelům umožňují nepřetržité a bezpečné připojení.

Kompletní paleta bezpečnostních prvků

Nejmodernější prvky bezpečnosti zahrnují ve standardu u celé modelové řady systém sledování jízdních pruhů Plus, inteligentní asistent rychlosti s rozpoznáváním dopravního značení a systém varování před čelním nárazem Plus s aktivním nouzovým brzděním, který je standardem modelu Limited.

Jeep Renegade 2019
Jeep Renegade 2019
Testovali jsme
Článek je zařazen v: Jeep , Jeep Renegade , modelový rok 2019 , novinky , nové motory , design , modernizace
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama