Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jednoduché parkování - systém pro automatické parkování vše vyřeší za vás.

Cyber Valet Services je unikátní řešení společně vyvinuté společnostmi Valeo a Cisco, umožňující vozidlům vybaveným technologií Valeo Park4U Auto zaparkovat bezpečně a samostatně – bez řidiče na palubě – na datově propojených parkovištích.
Vydáno: 25.01.2018
Valeo Cyber Valet Services
Valeo Cyber Valet Services Autor: Valeo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak to funguje? Řidič před vjezdem do parkoviště jednoduše vystoupí ze svého vozidla a svým smartphonem aktivuje automatický parkovací systém. Vozidlo poté pokračuje na své cestě v automatickém módu až do dokončení parkovacího manévru. Pomocí několika kliknutí také může být znovu uvedeno do pohybu a potkat se s řidičem na vybraném místě.

Automobil se v rámci parkoviště řídí sám díky kombinaci technologií automatického parkování (Valeo Park4U Auto), palubní telematiky Valea a bezpečného klíče Valeo InBlue s technologií Cisco Parking Controller, která vybavuje parkoviště Wi-Fi, videosenzory a řešeními založenými na umělé inteligenci.

Senzory ve vozidle společně s informacemi poskytnutými vybavením parkoviště umožňují vozidlu s velkou přesností zmapovat okolní prostředí, předvídat a vypočítat svou dráhu kdykoliv od začátku až po dokončení parkovacího manévru. Vozidlo je schopné se na parkovišti pohybovat naprosto bezpečně, a to i v garážích s více podlažími. To je umožněno s pomocí integrované GPS a vlastních senzorů vozu.

Kromě prostoru uvolněného díky optimalizovanému parkování budou moci parkoviště vybavená těmito technologiemi zákazníkům nabídnout také nové praktické služby, jako například automatické mytí vozidel, údržbu či nabíjení elektromobilů. Umožní také manažerům flotil maximálně využít potenciál vozidel zkrácením doby potřebné pro odevzdání či jejich vyzvednutí.

Článek je zařazen v: parkování , bez řidiče , Valeo , Cisco , Park4U
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama