Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jdou pálit gumy na Nissanu GT-R? Mladá řidička to vyzkoušela

Ne, nehodláme si utahovat z toho, že za volantem sedí mladá slečna. Ona tahle brunetka je totiž velkým fandou rychlých aut a dokonce je i sbírá. Zrovna tenhle kousek se jí ale moc nepovedl.
Vydáno: 14.06.2017
Jdou pálit gumy na Nissanu GT-R? Mladá řidička to vyzkoušela
Jdou pálit gumy na Nissanu GT-R? Mladá řidička to vyzkoušela Autor: TheHoonigans
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koho by napadlo pálit gumy u takového auta, jakým je Nissan GT-R. Mustang, proč ne. BMW by asi také šlo, ale GT-R je bestie, které taková zábava moc nesedí. Čisté průjezdy zatáčkou, ostrá jízda nebo lámání rychlostních rekordů? To je přesně to, k čemu Nissan tuhle hračičku stvořil.

Mladá Američanka, která je majitelkou GT-R, ale nutně potřebovala alespoň nějaký pokus o burnout vyzkoušet. Proč, nevíme. Víme ale, že slečna má auta ráda, vlastní ty Nissany rovnou tři, přičemž ten, který uvidíte ve videu, je nejsilnější z celé sbírky. Podle dostupných informací by měl být naladěný na asi 800 koní. Dotyčná prý navíc často jezdí na různé petrolheadské akce a na veřejné jízdy na závodní okruhy.

O to víc se jejímu pokusu divíme. Obzvlášť, když musí vědět, že s pohonem všech kol to prostě jde špatně. Proto GT-R zapřáhla za pořádný pickup a až potom se jí podařilo lehce zakouřit zadní gumy. Stálo to trápení sebe i auta za to? Podle nás ne…

Článek je zařazen v: Nissan GT-R , pohon všech kol , burnout , pálení pneumatik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama