Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jak vyzrát na úředníky. Poznáte, kde má tento dům garáž?

Kdo by nesnil o pořádné vlastní garáži. Takové, kam se vejde vaše milované auto a třeba ještě pár věcí kolem. Ale co když vám jí úřad zakáže? Zajímavé řešení ukázal jistý Holanďan.
Vydáno: 13.06.2017
Stylová garáž, kterou na první pohled nepoznáte
Stylová garáž, kterou na první pohled nepoznáte Autor: hayo de vries
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ke stavbě téhle hodně zajímavé garáže dotyčného překvapivě dohnaly úřady. Bydlí totiž ve staré části města, kterou mají pod drobnohledem památkáři. Vybourat tak kus zdi starého domu a místo ní dát garážová vrata nepřipadalo v úvahu. I u nás bychom asi v centu Prahy měli smůlu. Tento nápad ale může všem památkářům vzít vítr z plachet.

stylové parkoviště na sporťáky

Automat na autíčka? Ne, tohle je stylové parkoviště na sporťáky

A stačilo málo. Původní pojetí domu bylo zcela zachováno, z venku není patrné, že by tu mělo být něco byť jen trochu jinak. Přesto se nedíváte na obyčejnou zeď, ale na klasická garážová vrata. Je to až neuvěřitelně snadné, jen pro tento případ majitel musel použít malou nájezdovou rampu. Úřady jsou prý spokojené a nemají žádné námitky. Jediný, kdo se vyjadřuje o tomto nápadu ne zrovna lichotivě, jsou někteří lidé v online diskuzích. Nejčastěji mluví o tom, že se technicky celá stavba do takového domu vůbec nehodí.

Nám to ale přijde jako bravurní nápad, který nehyzdí okolí, a přesto svému majiteli poskytne přesně to, co potřebuje. Co vy si o takovém parkování myslíte? Máte něco podobného doma? Dejte nám vědět.

Článek je zařazen v: garáž , parkování , Památkáři , garážová vrata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama