Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jaguar Land Rover spouští novou misi pro agenta 007

Společnost Jaguar Land Rover se pustila do další mise společně s Jamesem Bondem a uzavřela tříleté partnerství s 007 ELEMENTS. Automobilka, jejíž auta se objevují ve filmech o Bondovi od roku 1983, je nyní oficiálním partnerem této instalace. Ta se nachází na vrcholu Gaislachkogl ve výšce 3 050 metrů.
Vydáno: 14.04.2018
007 ELEMENTS
007 ELEMENTS Autor: Jaguar Land Rover
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

007 ELEMENTS nabízí návštěvníkům příležitost ponořit se do světa ikonického tajného agenta v horském prostředí vedle restaurace Ice Q, která se využívala jako klinika Hoffler v bondovce Spectre. Interaktivní obrazovky s obsahem převážně technického rázu od Jaguar Land Roveru společně s vystavenými vozy Land Rover Defender a Range Rover Sport SVR, které se využily při natáčení Spectra, budou také součástí této výstavy pro fanoušky.

007 ELEMENTS
007 ELEMENTS
Jaguar Land Rover

Návštěvníci budou moci prozkoumat i nejnovější technologie od Jaguar Land Roveru, a to systémy umělé inteligence a lithium-iontovou baterii o výkonu 90 kWh z elektrického modelu Jaguar I-PACE. Ta byla použita k napájení modelu konceptu vozu C-X75, který byl součástí velké automobilové honičky v Římě v bondovce Spectre.

Vozy od Jaguar Land Roveru se objevily v devíti filmech o Jamesi Bondovi (poprvé ve filmu Chobotnička v roce 1983, kdy Roger Moore dramaticky ujel v klasickém voze Range Rover, který řídila Bianca - Tina Hudson).

Článek je zařazen v: Jaguar , Land Rover , James Bond , agent 007 , instalace , 007 ELEMENTS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama