Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Jaguar Classic připravil vůz XJ6 pro Nicka McBraina z Iron Maiden

Na letošním autosalonu v Ženevě se objevil Jaguar XJ6, který představila divize Jaguar Classic a svou pozornost si určitě zasloužil.
Vydáno: 13.03.2018
Jaguar XJ6
Jaguar XJ6 Autor: Jaguar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jde o upravený Jaguar XJ6 pro bubeníka Nicka McBraina z kapely Iron Maiden. Tímto vozem odstartují letošní oslavy 50. výročí modelu Jaguar XJ. Na realizaci zakázky se kromě Nicka podíleli také odborní technici z divize JLR Classic Works a Wayne Burger, Jaguar Design Studio Director. Projekt zabral více než 3 500 hodin práce. Minimálně 4 000 dílů se opravilo, nahradilo nebo předělalo. Na rozdíl od jakéhokoliv jiného modelu XJ6 z roku 1984 podstoupil vůz úpravy karoserie, interiéru, motoru a odpružení.

 „Je to můj vysněný Jaguar XJ – můj třetí a pojmenovaný s láskou ‚Johnny 3‘. Byla to skutečná láskyplná práce, na které jsem se podílel s týmem z Jaguar Classic. Jsem nadšený z toho, že je dokončený a že se předvede na autosalonu v Ženevě. Je to opravdu vůz z edice Greatest Hits a pro mě představuje to, o čem je Jaguar XJ. Zasloužili se o to technici z divize Jaguar Classic. Nemohli jsme to lépe načasovat, protože jde o 50. výročí modelu XJ – mého nejoblíbenějšího ze všech vozů značky Jaguar,“ řekl Nicko McBrain.

Článek je zařazen v: Jaguar , Jaguar XJ6 , Jaguar Classic , Nicko McBrain , Iron Maiden , autosalón , Ženeva
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama