Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Hyundai získal ocenění IDEA 2018 za design

Tři modely SUV Hyundai ocenili porotci mezinárodní designérské soutěže IDEA 2018 (International Design Excellence Awards). IDEA patří mezi tři nejvýznamnější ocenění na světě v oblasti designu. Středně velké SUV Hyundai Santa Fe, SUV s palivovými články Hyundai NEXO a malé SUV Hyundai KONA obdržely stříbrná ocenění v kategorii „automobily a doprava“.
Vydáno: 23.10.2018
Hyundai NEXO
Hyundai NEXO Autor: Hyundai
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prestižní ocenění, udělované americkým sdružením průmyslového designu IDSA (Industrial Design Society of America), je jedním ze tří nejrenomovanějších ocenění za design na světě, společně s oceněními „iF Design Award“ a „RedDot Design Award“. Porota soutěže vybírá vítěze ve 20 kategoriích, včetně automobilů a dopravy, spotřebitelských technologií a designu služeb, a to na základě kritérií, jakými jsou inovace v oblasti designu, uživatelské zkušenosti a společenská odpovědnost. Tři stříbrná ocenění IDEA za design, získaná společností Hyundai Motor, jsou nejprestižnějším globálním oceněním za design v historii značky Hyundai v kategorii „automobily a doprava“. Model Elantra obdržel v roce 2016 bronzové ocenění. Kromě toho byla za design oceněna, a to již druhým rokem v řadě, luxusní značka Genesis společnosti Hyundai Motor. Sedan střední třídy G70 byl vybrán jako finalista soutěže IDEA. Loni se stejného uznání dočkal model G80 Sports.

Článek je zařazen v: Hyundai , ceny , ocenění , design , IDEA , Hyundai Santa Fe , Hyundai Kona , Hyundai NEXO
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama