Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Hyundai představí kompaktní SUV Kona Electric

Hyundai Motor zveřejnil fotografii svého prvního kompaktního SUV s čistě elektrickým pohonem, který bude mít premiéru na letošním autosalonu v Ženevě.
Vydáno: 08.02.2018
Hyundai Kona Electric
Hyundai Kona Electric Autor: Hyundai
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Model Kona Electric nabídne zákazníkům dvě různé varianty poháněcího ústrojí, které by mělo patřit mezi nejvýkonnější elektrické pohony na trhu. Dojezd vozu by měl být téměř 470 kilometrů. V jeho výbavě nebude chybět ani široká škála komfortních prvků, funkcí v oblasti konektivity, prvků aktivní bezpečnosti a asistenčních systémů.

Kona Electric umožní zákazníkům kombinovat dva světy – mobilitu postavenou na místně bezemisním provozu a styl SUV.

Hyundai Motor již dnes nabízí široký výběr poháněcích ústrojí. Na trhu nabízí například první velkosériově vyráběné vozidlo s palivovými články na základě modelu ix35 a nedávno představil jeho nástupce, nový model Nexo. Zákaznicky úspěšný je IONIQ, který nabízí jako jediný tři různé elektrifikované pohony v jedné karosářské variantě.

Článek je zařazen v: Hyundai , elektromobil , Kona , Electric , novinka , autosalón , Ženeva
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama