Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Hyundai Motorsport nabídne výkonnější a pohotovější i20 R5 pro rok 2018

Pro zákazníky divize Hyundai Motorsport, kteří nasazují soutěžní vozy i20 R5, připravilo oddělení Customer Racing ještě výkonnější verzi s pohotovějšími reakcemi.
Vydáno: 19.02.2018
Hyundai i 20 R5
Hyundai i 20 R5 Autor: Hyundai
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mezi hlavní změny soutěžních vozů pro sezonu 2018 patří zvýšení výkonu motoru, doplněné o proměnné časování ventilů, a nový software řídicích jednotek motorů. Motory o objemu 1,6 litru poskytují díky všem vylepšením vyšší výkon a pohotovější reakce na pedál plynu. K dalším změnám patří nová specifikace tlumičů pro asfaltové a šotolinové nastavení, a také širší škála možností nastavení diferenciálu pro tento vůz. Nejnovější výsledky vývoje budou aplikovány do všech nových vozů i20 R5, dodaných po homologačním datu 1. března. Stávající zákazníci však mohou své vozy od stejného data příslušně upravit v rámci svých příprav na sezonu 2018.

Hyundai i 20 R5
Hyundai i 20 R5
Hyundai

Uplynulé zimní měsíce byly pro oddělení Customer Racing velmi hektické. Po zisku tří titulů v první kompletní soutěžní sezoně zůstává zájem o vozy i20 R5 na vysoké úrovni. Rychlostních zkoušek se tak účastní rostoucí počet vozů. Na zákazníky v Portugalsku, Irsku a Paraguayi udělal i20 R5 takový dojem, že si tyto soutěžní vozy pořídili pro letošní účast na příslušných národních mistrovstvích. Paraguayský tým, první zákazník divize Hyundai Motorsport z Jižní Ameriky, s tímto vozem již senzačně zvítězil při svém premiérovém startu.

 

Článek je zařazen v: Hyundai , motorsport , rallye , Customer Racing , i20 R5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama