Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Hyundai Kona a NEXO mají ocenění Red Dot

Hyundai získal v letošním roce dvě ocenění v soutěži Red Dot. Jedná se o prestižní mezinárodní uznání za design a inovace.
Vydáno: 13.04.2018
Hyundai Nexo
Hyundai Nexo Autor: Hyundai
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hyundai NEXO s palivovými články a malé SUV Kona byly oceněny v kategorii „Automobily a motocykly“. Kona si vysloužila uznání za design a inovace v kategorii „SUV/terénní vozidla“ a Hyundai NEXO prokázal své vlastnosti v příslušné podkategorii. Porotci soutěže hodnotí u produktů jejich funkčnost, odolnost, úroveň inovací a celkovou kvalitu z hlediska tvaru a funkce.

NEXO je druhou generací elektricky poháněného automobilu Hyundai s vodíkovými palivovými články. Tento model je charakterizován čistým a klidným designem, v němž hraje hlavní roli aerodynamická silueta s „plovoucí“ střechou. Nový Hyundai NEXO utváří budoucnost automobilové dopravy a je technickou vlajkovou lodí značky Hyundai. První SUV, vyvinuté výhradně s pohonem na vodík, nabízí vyspělou techniku s funkcemi pro autonomní jízdu, chytré asistenční systémy a výkonné poháněcí ústrojí.

Kona rozšiřuje produktovou řadu značky Hyundai v kategorii SUV. Svým výrazným a nápadně barevným designem představuje ojedinělou nabídku v segmentu malých SUV. Odvážně tvarovaný exteriér, prostorný interiér a řada výkonných motorů činí z tohoto malého SUV ideální automobil pro moderní, městské zákazníky.

Design je stále častěji důvodem číslo jedna, proč se zákazníci rozhodují pro značku Hyundai. Udělení tohoto prestižního ocenění pátým rokem v řadě dokládá snahu společnosti vyrábět automobily s jedinečným a průběžně rozvíjeným designérským stylem. Letošní ocenění následuje po oceněních z let 2017 pro modely Hyundai Azera a i30 („Čestné uznání“), 2016 pro modelovou řadu IONIQ, 2015 pro modely i20 a Sonata a 2014 pro modely i10 a Genesis.

Red Dot je globálně uznávanou soutěží, jejíž porota je tvořena prominentními designéry, profesory a novináři. V roce 2018 se o jednu z nejprestižnějších pečetí, dokládající vysokou kvalitu designu, ucházely produkty z 59 zemí. Red Dot je tak největší produktovou soutěží na světě.

Článek je zařazen v: Hyundai , Hyundai Kona , Hyundai NEXO , Red Dot , ocenění
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama