Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Hyundai i30 N mezi vítězi ankety „Sports Cars of the Year 2018“

Hyundai i30 N již během svého prvního roku prodeje přesvědčil čtenáře časopisu Auto Bild Sportscars o svých kvalitách. Kompaktní sportovní vůz obdržel titul „Dovážený vítěz“ v kategorii malých a kompaktních vozů v rámci ankety „Sports Cars of the Year 2018“.
Vydáno: 10.12.2018
Hyundai i30 N
Hyundai i30 N Autor: Hyundai
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

První vysokovýkonný model Hyundai se prosadil v konkurenci sedmi etablovaných modelů, vyráběných například značkami Honda, Peugeot a Renault. Oblibu modelu Hyundai i30 N potvrzují i statistiky prodeje: jen na německém trhu bylo prodáno již více než 6 000 vozidel N.

Hyundai N si již vybudoval skvělé jméno a reputaci v globálním motoristickém sportu. Od svého založení v roce 2015 podávají soutěžní a závodní vozy N výkony na nejvyšší úrovni v mistrovství světa v rallye FIA WRC, v seriálu vytrvalostních okruhových závodů VLN na Nürburgringu, v mezinárodních mistrovstvích cestovních vozů TCR, v seriálu závodů Pirelli World Challenge a ve čtyřiadvacetihodinovém vytrvalostním závodě v německém Nürburgringu. Do strukturovaného produktového portfolia „N“ Hyundai řadí jednak speciální soutěžní a okruhová závodní vozidla světové úrovně, ale také sériové modely s vysokovýkonnými pohony a podvozky i skvělou jízdní dynamikou. To vše přispívá k budování sportovní image značky Hyundai.

Rozšíření produktové řady Hyundai N

Hyundai v roce 2018 rozšířil svou produktovou řadu N nejen o i30 Fastback N, ale také o novou výbavovou linii N Line, která se vyznačuje specifickými stylistickými prvky N a konstrukčními úpravami pro sportovnější jízdní vlastnosti. Řidičům, kteří touží po ještě vyšší úrovni výkonů, a ještě osobitějším stylu, bude určena nabídka individualizovaných dílů N Option, vyráběných značkou N.

Článek je zařazen v: Hyundai , Hyundai N , Hyundai i30 N , Sports Cars of the Year 2018 , Huyndai i30 Fastback N
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama