Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Hořící auto zkusil uhasit rychlou jízdou. Nebyl to dobrý nápad

Představa, že vám za jízdy začne hořet auto, je doslova děsivá. Pokud se tak stane, rozhodně ale požár nezkoušejte hasit rychlou jízdou. Možná vám to připadá samozřejmé, ale zjevně to tak jasné není, jak vám ukáží následující videa.
Vydáno: 13.06.2017
Hořící auto zkusil uhasit rychlou jízdou
Hořící auto zkusil uhasit rychlou jízdou Autor: Life Perm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hlavním aktérem celé této děsivé situace je řidič BMW M5. Skvostné, hlučné a rychlé auto, které jakmile jednou zkusíte, nechcete už jinak. A právě možná rychlost stálá za požárem, který je zaznamenán na dnešních videích.

První ukazuje úplný začátek požáru a také zbytečné zmatkování řidiče BMW. Toho na čerstvě vznikající požár upozornil motocyklista, jehož kamera na helmě vše natáčí. Většina z nás by asi v lehké panice vyskočila z auta a možná se pokusila oheň nějak uhasit, ale ne tak řidič BMW. Ten zběsile šlápl na plyn v domnění, že oheň možná uhasí rychlou jízdou. Co ale funguje u sirek, nefunguje u hořícího auta. Až po několika metrech rychlé jízdy mu došlo, že takhle své auto asi neuhasí a raději zastavil. Tady video natáčené motorkářem končí.

Pokračuje ale díky spolujezdci v Audi A3, který natočil zbytek. Když tedy řidič BMW konečně zastavil, plameny už byly opravdu velké. Naštěstí jel kolem někdo, kdo u sebe měl hasicí přístroj a duchaplně převzal situaci pod kontrolu. Stačilo pak pár sekund a plameny se podařilo uhasit do té míry, že hasiči, kteří k incidentu mezitím dorazili už s ohněm neměli moc práce.

 Auto bude sice zralé na odpis, ale jeho posádce se naštěstí nic nestalo. A to i přes opravdu nepochopitelnou reakci řidiče, který si do příštího auta raději ten hasičák dá. Ostatně, vozíte v autech hasicí přístroje? A uměli byste si v takové situaci poradit?

Článek je zařazen v: BMW , hasiči , požár , hašení , BMW M5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama