Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Honda Urban EV Concept půjde do sériové výroby

Honda na ženevském autosalonu potvrdila, že od začátku roku 2019 bude přijímat objednávky na sériovou verzi vozu Urban EV Concept.
Vydáno: 09.03.2018
Honda Urban EV Concept
Honda Urban EV Concept Autor: Honda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tuto informaci na autosalonu potvrdil Philip Ross, výkonný viceprezident společnosti Honda Motor Europe. „Sériová verze tohoto konceptu bude uvedena na trh v Evropě koncem roku 2019 a na základě kladných ohlasů na tento model očekáváme, že počátkem roku 2019 zahájíme sběr objednávek.“

Urban EV Concept

Vůz Urban EV Concept je předzvěstí prvního sériově vyráběného elektromobilu vybaveného akumulátory od společnosti Honda prodávaného v Evropě. Koncepční model má jednoduchý a důmyslný design, úzké přední sloupky a široké čelní sklo, které zdánlivě obepíná celou čelní stranu kabiny pro cestující.

Koncepční vůz pojme čtyři cestující na dvou sedadlech, jejichž provedení  z různých materiálů navozuje pocit „salonku“. Přední řada je čalouněna přírodní šedou tkaninou a je ozdobena moderními akcenty v dřevěné úpravě. Přístrojová deska je opatřena zaobleným sklem, které je vedeno až do dveří. Displej přístrojové desky zobrazuje širokou škálu informací o vozidle, zatímco rozšířená skla dveří zároveň fungují jako postranní zrcátka prostřednictvím digitálních displejů kamery.

Článek je zařazen v: Honda , elektromobil , Honda Urban EV Concept , sériová výroba , objednávky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama