Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

„Honda e“ bude novým městským elektromobilem

Honda potvrdila, že její první plně elektrifikované městské vozidlo se bude jmenovat „Honda e“.
Vydáno: 11.05.2019
Honda e - logo
Honda e - logo Autor: Honda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V rámci elektrifikace vozidel bude také model Jazz nové generace k dispozici s hybridním hnacím ústrojím s technologií inteligentního pohonu s více režimy (i-MMD). Do roku 2025 mají mít všechny vozy Honda prodávané v Evropě elektrifikovaná hnací ústrojí.

Vůz „Honda e“, který byl v Ženevě představen jako výrobní prototyp, je prvním modelem této značky, který využívá platformy pro elektromobily a svým designem i použitou technologií znamená odvážný krok vpřed. Tento kompaktní elektromobil nabízí dynamické jízdní vlastnosti charakteristické pro značku Honda, k nimž přispívá sportovně laděný pohon zadní nápravy a pokročilé elektrické hnací ústrojí. O vůz „Honda e“ již vyjádřilo zájem více než 22 000 zákazníků po celé Evropě.

Hybridní systém i-MMD

Hybridní systém i-MMD, který bude k dispozici u nové generace modelu Jazz, již vzbudil po celé Evropě široký ohlas díky svému použití v novém modelu CR-V Hybrid. V souladu s cílem kompletní elektrifikace do roku 2025 společnost Honda rozšíří použití hybridního systému i-MMD se dvěma motory také u vozů v menších segmentech. Model Jazz nové generace bude mít premiéru ještě letos na tokijském autosalonu.

Článek je zařazen v: Honda , Honda e , elektromobil , elektrifikace , Honda Jazz , hybridní systém , i-MMD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama