Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Harley-Davidson startuje novou závodní kapitolu! V hlavní roli speciálně upravený Sportster, X-Games a dráha SuperPipe.

Harley-Davidson začne v tomto týdnu psát další kapitolu své sportovní historie. Vedle minulých i současných úspěchů na flat trackové dráze se nyní chystá podmanit si i zimní disciplínu.
Vydáno: 23.01.2018
Harley-Davidson Snow Hill Climb
Harley-Davidson Snow Hill Climb Autor: Harley-Davidson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A tak vznikly sněžné speciály Harley-Davidson Snow Hill Climb, které si svoji závodní premiéru odbydou v neděli 28. ledna na zimních X Games, konaných v americkém Aspenu, které tak budou zakončeny tím nejlepším způsobem – ikonickými motocykly na unikátní snowboard crossové dráze v nové medailové disciplíně.

Už teď je jasné, že zimní závodní speciály Harley-Davidson Snow Hill Climb přinesou opravdovou podívanou. Jezdci budou závodit v head-to-head soubojích na strojích vzniklých na platformě motocyklu Harley-Davidson Sportster, navíc na speciální snowboard crossové dráze zvané SuperPipe. A základy nové zimní medailové disciplíny tak mohou být položeny.

Harley-Davidson Snow Hill Climb
Harley-Davidson Snow Hill Climb
Foto:Harley-Davidson

Závodní sněžný motocykl disponuje prodlouženým rámem a speciálně upraveným dvouválcem s velkým točivým momentem. Do jejich sedel se chystají usednout taková esa jako například Logan Cipala. Logan Mead, Josh Mueler, Dan Lauters nebo Austin Cardwell, kteří pozitivně hodnotí nejen závodní zážitek, ale i možnost být jedněmi z prvních jezdců, kteří mají šanci tyto unikátní kousky osedlat.

Článek je zařazen v: Harley-Davidson , X-Games , Snow Hill climb
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama