Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Graphic Pack jako doping pro Jaguar F-TYPE SVR

Zájemci o Jaguar F-TYPE SVR si mohou nyní svůj vůz vylepšit speciálním vizuálním paketem. Designéři divize Special Vehicle Operations vytvořili provedení Graphic Pack.
Vydáno: 16.03.2018
Jaguar F-TYPE SVR Graphic Pack
Jaguar F-TYPE SVR Graphic Pack Autor: Jaguar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aerodynamický paket pro F-TYPE SVR zahrnuje přední spoiler, zakrytý podvozek, aktivní karbonový zadní spoiler a zadní difuzor. Ten kontrastuje s barevným rámečkem masky chladiče, kryty zpětných zrcátek a winglety umístěnými po stranách zadního spoileru. Pruhy vedoucí přes kapotu a boční prahy s grafikou „575“ upozorňují na výkon 575 koní pětilitrového kompresorem přeplňovaného osmiválcového motoru. Sportovní zaměření automobilu dále zvýrazňují karbonové výdechy vzduchu na kapotě a boční štítky. F-TYPE SVR Graphic Pack je dostupný v šesti barevných variantách. Každá varianta zahrnuje lehké dvacetipalcové kované disky a brzdové třmeny lakované červenou nebo černou barvou. Žluté třmeny jsou vyhrazeny karbon-keramickým brzdám (CCM) dodávaným za příplatek.

V interiéru provedení Graphic Pack přidává podsvětlené vnitřní prahy s číslicí 575 a plakety vyhrazené výhradně pro verzi Graphic Pack.

Jaguar, F-TYPE SVR vyvinutý divizí Special Vehicle Operations automobilky vznikl coby nejrychlejší a nejvýkonnější F-TYPE, který ale stále bude schopný plnit roli automobilu pro běžné denní cesty. Model zrychlí z nuly na 100 km/h už za 3,7 sekundy a zároveň řidiči nabízí výborné jízdní vlastnosti, přesné řízení a výkonné brzdy. Podvozek Jaguaru F-TYPE SVR zahrnuje vylepšené tlumiče a stabilizátory, tužší klouby zadního zavěšení a širší pneumatiky o rozměru 265/35 R20 vpředu a 305/30 R20 vzadu. Kompresorem přeplňovaný osmiválec o výkonu 575 koní produkuje prostřednictvím lehkého výfukového systému kombinujícího titan a slitinu Inconel charakteristický zvuk.

Cena Jaguaru F-TYPE SVR začíná v České republice od 3 882 769 Kč včetně DPH. Verze Jaguar F-TYPE SVR Graphic Pack bude dostupná po omezenou dobu coby výbava na přání dodávaná bez příplatku.

Článek je zařazen v: Jaguar , Jaguar F-TYPE SVR , Graphic Pack , Special Vehicle Operations , výkon , výbava
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama