Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Goodyear dodává pneumatiky pro elektrické SUV Audi e-tron

Goodyear dodává pro první plně elektrické SUV e-tron od automobilky Audi pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 SUV o rozměru 265/45R21 SUV.
Vydáno: 12.10.2018
Audi e-tron
Audi e-tron Autor: Audi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pneumatiky pro Audi e-tron splňují náročné požadavky německého výrobce na kilometrový proběh. Jelikož elektromobily pracují s vyšším točivým momentem než vozy se spalovacím motorem, jejich pneumatiky čelí až o 25 % vyššímu opotřebení, ale díky technicky pokročilé konstrukci se s tím Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV dokáží vyrovnat. Pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 SUV jsou známé zlepšenou výkonností, pokud jde o brzdění a ovladatelností za všech podmínek. Jejich technologie Active Braking zkracuje brzdnou dráhu o 1,2 metru jak na suché, tak i mokré vozovce. Jejich speciálně pro SUV optimalizovaná konstrukce zlepšuje ovladatelnost při vyšších rychlostech, přispívá k pevnému vedení v zatáčkách a snižuje opotřebení běhounu. Všechna tato zlepšení v nich působí společně s technologií UHP Cool Cushion Layer, která dále zlepšuje ovladatelnost a současně snižuje valivý odpor. V neposlední řadě využívají pneumatiky montované na Audi e-tron technologii Sound Comfort značky Goodyear, která efektivně snižuje vnitřní hluk v kabině na polovinu (až o 4 dB). Což je perfektní řešení pro elektrická vozidla, jelikož dominantní zvukovou kulisu uvnitř většiny elektromobilů tvoří hluk ze silnice a zvuk pneumatik.

První plně elektrické SUV e- tron z produkce tradiční německé automobilky se vyrábí v Bruselu. Díky svým třem elektromotorům dokáže zrychlit z 0 na 100 kilometrů za 4,6 sekundy. V závislosti na stylu jízdy a cestovních podmínkách nabízí dojezd až 563 kilometrů.

Článek je zařazen v: Audi , Audi e-tron , elektromobil , SUV , Goodyear , pneumatiky , Eagle F1 Asymmetric 3 SUV
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama