Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ford si pořídil největší billboard na světě

Ford je oficiálním držitelem Guinnessova světového rekordu v kategorii „největší billboard“. Stala se jím reklamní plocha o výměře 5 265 m2, instalovaná na známé budově España ve španělském Madridu.
Vydáno: 27.02.2018
Ford billboard Madrid
Ford billboard Madrid Autor: FORD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rozměry billboardu odpovídají velikosti dvaceti tenisových kurtů. Rekordní billboard propaguje nové SUV Ford EcoSport.

Instalaci o hmotnosti 2 000 kg posoudil oficiální porotce Guinnessových světových rekordů
a zhodnotil pokus o zápis v kategorii „největší billboard“ jako úspěšný. Padl tak předchozí rekord plakátu ze saudskoarabského Dahránu, který měl plochu 241,93 m2.

Billboard zůstane na místě do konce února. Poté bude darován nadaci Apascovi, která zajišťuje práci pro hendikepované lidi. Veškerý materiál použitý k výrobě rekordního billboardu u ní najde nové využití.

Stylový nový EcoSport se již prodává v celé Evropě včetně České republiky. Poprvé je k dispozici také ve sportovně stylizované variantě ST-Line, inspirované modely Ford Performance. Zákazníci se mohou rozhodnout pro inteligentní pohon všech kol, komunikační a zábavní systém SYNC 3 či parkovací kameru.

Výroba maxi billboardu Ford
Výroba maxi billboardu Ford
Článek je zařazen v: Ford , EcoSport , SUV , Billboard , světový rekord , Guinnessovy rekordy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama