Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Fiesta ST vyrazila na podzemní silnici

Natáčení nové televizní reklamy „Undertrack“ Fordu Fiesta ST probíhalo v neobvyklém prostředí 400 metrů pod zemí v jednom z největších solných dolů v Evropě.
Vydáno: 11.07.2018
Ford Fiesta ST Undertrack
Ford Fiesta ST Undertrack Autor: FORD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za volantem seděl Elfyn Evans, pilot týmu M-Sport Ford World Rally Team. Fiesta ST v jeho rukou jezdí smykem a skáče, zatímco zvuk dvousetkoňového motoru 1.5 EcoBoost se odráží od stěn úzkého příjezdového tunelu a rezonuje v prostorách solných jeskyní. „Sůl se pod autem chová podobně jako jemná šotolina. Je docela kluzká, zejména se silničními pneumatikami,“ řekl Evans. „Jeden by čekal pocity klaustrofobie, ale bylo to přesně naopak. Fiestu ST jsem si na tomhle místě opravdu užil.“

Seriál Europe's Greatest Driving Roads z produkce Fordu představuje sportovní modely značky na těch nejúchvatnějších a nejzábavnějších silnicích od chladného Norska až po slunnou Mallorcu. Až dosud se však všechny díly natáčely na zemském povrchu.

Ford zvolil k natáčení nové televizní reklamy „Undertrack“ blíže nespecifikovaný solný důl. V soustavě chodeb o souhrnné délce 60 kilometrů panuje teplota konstantních 16°C. Natáčelo se tři dny za přísných bezpečnostních opatření.

Ford Fiesta ST natáčení v solném dole
Ford Fiesta ST natáčení v solném dole
Článek je zařazen v: Ford , Ford Fiersta , Ford Fiesta ST , Undertrack , solný důl , podzemí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7