Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Fiat 500 Collezione sází na kombinaci barev a materiálů

Na autosalonu v Ženevě opustil Fiat místo, kde jsme byli zvyklí potkávat jeho nejnovější modely a nabídl pouze skromnější expozici, jež se skrývala vedle mohutněji představované značky Jeep. Rozsahu expozice odpovídalo i množství představených novinek. Našli jsme tu především novou speciální edici věnovanou modelu Fiat 500.
Vydáno: 23.03.2018
Fiat 500 Collezione
Fiat 500 Collezione Autor: Fiat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Model 500 Collezione sází na exkluzivní kombinaci barev a materiálů, a také na jízdu v pěkném počasí s otevřenou střechou. Fiat 500 Collezione ale bude k dispozici nejen ve verzi kabriolet, ale také jako hatchback. Vůz je postavený na 16“ litých kolech a nabízí řadu chromovaných detailů, exkluzivní dvoutónovou karoserii a odliší se i speciálním logem.

Interiér je střízlivý a elegantní a nabízí originální možnosti. Palubní deska je vyvedena v barvě odpovídající zpracování karoserie. Dvoutónovým zpracováním se vyznačují i sedadla, která mají šedý pruhovaný základ s horní částí ve slonovinové barvě a s logem 500 v úrovni ramen. Logo Collezione se nachází také v interiéru, konkrétně na koberečcích. Nový Fiat 500 Collezione nabízí jako volitelnou výbavu systém Uconnect 7“ HD LIVE, který zahrnuje funkce Apple CarPlay a Android Auto. Dále nabídne i vestavěnou navigaci TomTom, 7“ displej mezi kontrolními ukazateli a audiosystém Beats.

Nabídka motorizací zahrnuje zážehové, vznětové i dvoupalivové motory spalující benzin a LPG s výkonovým rozpětím od 69 do 105 k. Volit lze rovněž robotizovanou převodovku Dualogic s pádly řazení pod volantem.

Od roku 1957 bylo prodáno přes šest milionů vozidel Fiat 500, z toho dva miliony v posledních deseti letech. Dnes je Fiat 500 pro výrobce globální ikonou generující 80 procent prodejů mimo Itálii.

Článek je zařazen v: Fiat , Fiat 500 Collezione , autosalón , Ženeva , speciální edice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama