Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

FCA Italia a skupina PSA prodloužily smlouvu o spolupráci

FCA Italia a skupina PSA podepsaly smlouvu o prodloužení jejich již čtyřicetiletého partnerství v oblasti lehkých užitkových vozů (LUV) do roku 2023.
Vydáno: 15.02.2019
FCA-PSA továrna Sevel
FCA-PSA továrna Sevel Autor: PSA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tato nová smlouva se týká především pokračování produkce ve společném podniku, v jehož rámci se vyrábějí velké dodávky Fiat Ducato, Peugeot Boxer a Citroën Jumper, a výroby dalších verzí, které mají pokrýt potřeby značek Opel a Vauxhal. FCA Italia a skupina PSA se rozhodly zvýšit již v tomto roce výrobní kapacity v automobilce Sevel, s případným posílením výrobních směn tak, aby bylo možné reagovat na očekávané navýšení poptávky.

Ve středně dobém horizontu dohoda počítá rovněž s využitím další výrobní kapacity skupiny PSA pro montáž některých verzí velkých furgonů značek Peugeot, Citroën, Opel a Vauxhall.

Automobilka Sevel, která byla založena v roce 1981 ve Val di Sangro (Atessa, Itálie), zaměstnává 6 200 osob a rozkládá se na 1,2 km2. Jde o největší a nejflexibilnější továrnu na výrobu LUV v Evropě, která dokáže vyrábět širokou škálu konfigurací. Díky úrovni specializace, provozní výkonnosti a organizace je Sevel také jednou z nejefektivnějších továren LUV na světě.

Článek je zařazen v: PSA , FCA Italia , Fiat , Peugeot , Citroen , Opel , užitkové vozy , LUV , výroba , spolupráce , Vauxhall
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama