Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Fastback Kia Stinger bodoval u české veřejnosti a získal ocenění v kategorii „Velké vozy“ v anketě Auto roku 2018 v ČR

Kia Stinger se probojovala do užšího finále soutěže Auto roku 2018 v České republice a díky hlasování veřejnosti se stala vítězem v kategorii "Velké vozy".
Vydáno: 08.01.2018
Kia Stinger Auto roku
Kia Stinger Auto roku Autor: KIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do hlasování veřejnosti se zapojilo celkem 35 810 lidí, kteří zvolili nejlepším velkým vozem sportovní model Stinger.

„Ocenění ze strany široké veřejnosti nás velmi těší. Uvedení modelu Stinger do výroby byl odvážný krok a náš splněný sen. Nyní se potvrzuje, že mezi lidmi stále existuje poptávka po velkých vizích podpořených poctivou prací. Model Stinger tak kromě hlasování veřejnosti o nejlepší velký vůz boduje také u našich zákazníků. Za pouhé dva měsíce od uvedení na český trh evidujeme již 18 objednávek tohoto ikonického Gran Turisma,“ říká Kateřina Jouglíčková, PR manažerka společnosti Kia Motor Czech.

Většina zákazníků přitom preferuje verzi GT s pohonem všech kol a motorem 3,3l V6 T-GDi o výkonu 370 koní. Tuto specifikaci si objednalo již 14 zákazníků, dva zákazníci preferují verzi GT Line s motorem 2,2 CRDi a pohonem všech kol, jeden stejnou motorizaci s pohonem zadních kol a jeden verzi GT Line 2.0 T-GDI s pohonem zadních kol.

Kia Stinger se zároveň probojovala do užšího finále soutěže o Evropské auto roku 2018 (COTY) a Severoamerické auto roku 2018 (NACOTY).

Článek je zařazen v: Kia , Stinger , Auto roku 2018 , kategorie , veřejnost
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama