Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Komerční článek
Komerční článek

FAST & FURIOUS LIVE – velkolepá rodinná show již v září 2018 v O2 aréně!

Dvouhodinová, adrenalinem nabitá show plná na milimetr spočítaných kaskadérských kousků, které překonávají veškeré fyzikální zákony, má nakročeno k tomu stát se naprostou senzací mezi dosavadními živými halovými produkcemi.
Aktualizováno: 10.04.2018
FAST & FURIOUS LIVE – velkolepá rodinná show již v září 2018 v O2 aréně!
FAST & FURIOUS LIVE – velkolepá rodinná show již v září 2018 v O2 aréně! Autor: TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fast & Fourious vozidla

Divákům se představí nejen ta nejoblíbenější Fast & Furious vozidla - částečně dokonalé repliky vyrobené na zakázku pro tuto show tvůrcem filmových aut Dennisem McCartheym, částečně přímo filmové originály (např. Domův legendární Dodge Charger nebo slavný Flipcar z Fast & Furious 6), ale díky nejmodernějším 3D projekčním technologiím i klíčové lokace a kultovní scény z celé filmové série, takže jsou doslova vtaženi do fascinujícího světa Fast & Furious. Jednotící dějovou linku celé show představuje pátrání po neustále unikajícím super-zločinci, kterým diváky provází charizmatická dvojice moderátorů – okouzlující Elysie Wren a mužného Marka Ebulueho v rolích automobilové závodnice a federálního agenta.

Fast & Fourious kaskadéři

Tisíce špičkových kaskadérů a řidičů se ucházely o příležitost vystupovat v této show. Po mnoha náročných konkurzech se podařilo vybrat skupinu profesionálů, která v rámci příprav na světové turné prošla tvrdým 4měsíčním výcvikovým kempem. Spolu s nimi tvoří kompletní tým i nejlepší parkouristé. Výsledné mezinárodní obsazení je zárukou, že si diváci vychutnají neuvěřitelné akce a kaskadérské kousky, které naživo nebyly nikdy dříve k vidění. A dosavadní divácké ohlasy po londýnské premiéře a několika následných reprízách napovídají tomu, že si představení užijí celé rodiny.

Fast & Fourious evropské turné

Evropské turné začalo nadupanou světovou premiérou v londýnské O2 Areně, která proběhla ve velkém stylu v pátek 19. ledna 2018. Úvodní show si nenechala ujít celá řada britských osobností sportovního i společenského života. O největší překvapení večera se ale postaral sám hlavní představitel filmové ságy Vin Diesel, který si před představením našel čas na setkání s fanoušky a vzápětí dokonce celou show velmi emotivně uvedl. Turné dále pokračuje po největších a nejmodernějších halách celé Evropy, mezi nimiž samozřejmě nebude chybět ani pražská O2 arena (dále např. Belgie, Itálie, Rakousko, Německo, Nizozemí, Francie, Portugalsko, Španělsko, Švýcarsko, Švédsko, Norsko, Finsko, Dánsko či Velká Británie).

 

Více info na www.fastandfuriouslive.com, www.jvagentura.cz a www.facebook.com/j

vagentura

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama