Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Elektrikáři budou využívat Opel Combo

Z náročného výběrového řízení společnosti ČEZ Distribuce, a.s. na dodávku šesti desítek servisních vozů kompaktní třídy vyšel jako vítěz Opel Combo Van.
Vydáno: 06.04.2018
Opel Combo pro ČEZ
Opel Combo pro ČEZ Autor: OPEL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Během prvních měsíců tohoto roku ČEZ Distribuce, a.s. přebere 59 dodávek Combo Van L1H1 poháněných vznětovým motorem 1.6 CDTi o výkonu 77 kW/105 k propojeným s manuální šestistupňovou převodovkou.

„Zásadním momentem, který klient hodnotil, byly celkové provozní náklady během osmi let provozu,“ říká Martin Nohejl, ředitel společnosti a předseda představenstva Algon Plus - Auto, a.s., která bude vozy dodávat. „Jsme nadšeni, že Opel Combo Van se prosadil nejenom svými technickými parametry, ale že prokázal i tradiční šetrnost při nákupu i provozu.“

Už na podzim představíme Combo nové generace, ale stávající model i v závěru své kariéry prokazuje své kvality,“ říká Pavel Šilha, generální ředitel českého a slovenského zastoupení značky Opel.

Stávající Opel Combo se vyrábí v celoproskleném osobním provedení Combo Combi i jako klasická skříňová dodávka Combo Van. Zákazníci mohou volit ze dvou délek rozvoru (2 755 mm / 3 105 mm) a dvou výšek střechy.

Combo Van dokáže nabídnout až 5 m3 prostoru pro náklad a uveze náklad až 1 000 kg. O pohon se starají zážehové a vznětové motory s výkony od 95 k do 120 k.

Článek je zařazen v: Opel , Opel Combo , ČEZ Distribuce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama