Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Disk RONAL R61 je nově vyráběný podle směrnic ECE

Disky kol RONAL R61 ve dvou různých povrchových úpravách jsou v současnosti k dispozici také jako disky vyrobené podle směrnic ECE.
Vydáno: 02.03.2018
Mercedes-Benz E disky kol RONAL
Mercedes-Benz E disky kol RONAL Autor: Mercedes-Benz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Disk RONAL R61 je k dostání také jako disk vyrobený podle směrnic ECE s povrchovou úpravou Jetblack-mat-čelně kopírováno nebo Krystalicky stříbrná-mat pro aktuální vozy Mercedes-Benz třídy E. Tento disk, který upoutá svým nezaměnitelným a moderním designem, tak technicky odpovídá kolu určenému jako prvovýbava nových vozů. Díky příslušné zkoušce vykonané podle směrnic ECE nejsou potřeba žádná osvědčení a kola je možné používat bez jakýchkoli zvláštních záznamů do technického průkazu.

Disky RONAL R61 s jejich předními výraznými plochami, jež jsou ve zúžené podobě vedeny od okraje disku až přímo do jeho středu, propůjčují každému automobilu sportovní vzhled. Tento dynamický design je momentálně k dispozici ve velikosti 7.5x17 palců s 5 upevňovacími otvory.

Článek je zařazen v: Disky kol , disky RONAL , RONAL R61 , ECE směrnice , Mercedes-Benz třídy E
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama