Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

David sestřelil Goliáše. Prius při nehodě převrátil Brabus G500 4x4²

Jedna nula pro přírodu! Řidič hybridní Toyoty Prius, který s autem jezdí jako taxikář pro službu pro Uber, dokázal jednou dobře mířenou ranou zdevastovat monstrózní terénní Mercedes v úpravě od Brabusu.
Vydáno: 06.06.2017
Prius při nehodě převrátil Brabus G500 4x4²
Prius při nehodě převrátil Brabus G500 4x4² Autor: carscoops
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Asi vám nemusíme nijak dlouze představovat Mercedes-Benz G500. Určitě vám také bude jasné, co se skrývá za pojmenováním Brabus G500 4x4². Kdyby přece jen někdo tápal, tak vězte, že jde o luxusní, silnější a vskutku extrémní provedení slavného „Géčka“, které by mělo vydržet takřka vše. Zjevně ale až na srážku s malou Toyotou. A to i přes to, že pod kapotou je čtyřlitrový osmiválec, který je po zásahu Brabusu schopen produkovat výkon 493 koní a točivý moment 710 Nm. Ale to je jen základ. Teoreticky mohlo jít o další stupeň úpravy, který nabízí 571 koní a 810 Nm točivého momentu.

Podle všech dostupných informací je viníkem nehody řidič Brabusu, který nedal přednost řidiči Toyoty a doslova mu přejel přední část. Jenomže už tak vysoké těžiště auta to neustálo a Mercedes se převalil na bok. Naštěstí se prý nikomu nestalo nic vážného a všichni účastníci odešli od nehody po svých. Škoda na autech, respektive hlavně na Mercedesu upraveném od společnosti Brabus, je značná. Obzvlášť když přihlédneme k faktu, že po zásahu Brabusu má Géčko v interiéru velkou řádku karbonových dílů, které vzaly za své.

Článek je zařazen v: nehoda , Mercedes-Benz , Toyota Prius , Brabus G500 4x4²
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama