Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Dacia se chystá na piknik

Za uplynulých více než čtrnáct let předčila Dacia v mnoha ohledech očekávání. Jedním z pozoruhodných jevů, který by před několika lety čekal asi málokdo, je spontánní vznik komunity majitelů současných vozů Dacia.
Vydáno: 09.05.2018
Dacia piknik
Dacia piknik Autor: Dacia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Majitelé Dacie se k jejich vlastnictví hrdě hlásí a například na facebooku má Dacia po celém světě téměř 5 milionů fanoušků. I to je důkazem, že vlastnictví vozů značky Dacia může být i vyjádřením životního stylu. Právě v reakci na rostoucí popularitu této značky mělo v Čechách v r. 2014 premiéru celodenní setkání majitelů vozů Dacia pod názvem Dacia Piknik. Tím se zrealizovala i u nás myšlenka společného odpočinkového dne „komunity Dacia“, která se koná v mnoha zemích Evropy.

Tato akce má jednoduchý koncept: společně strávený den všech majitelů značky Dacia a jejich rodin, spojený s celodenními aktivitami, soutěžemi, koncerty zdarma a se společným piknikem, neboť každý zaregistrovaný účastník setkání obdrží při svém příchodu piknikový balíček.

Dacia Piknik plný rekordů

Na první ročník této akce, která se uskutečnila v r. 2014 v prostředí volnočasových aktivit v Šiklově mlýně, přijalo pozvání téměř 4 tisíce majitelů vozů Dacia a byly realizovány celkem dva české rekordy (počet zaparkovaných aut stejné značky a lidské logo), které byly oficiálně zaregistrovány. Druhý ročník, který byl uspořádán v roce 2015, navštívilo již přes 6 tisíc majitelů vozů Dacia. Na parkovišti bylo na jednom místě zaparkováno 1 327 vozů značky Dacia a lidské logo pomohlo vytvořit celkem 1 182 osob. Tento počet opět překonal rekord z prvního ročníku.

Třetí ročník Dacia Pikniku se uskutečnil v červnu 2017 a zúčastnilo se ho rekordních 7 121 majitelů vozů značky Dacia, kteří přijeli celkem 1 627 vozy. Opět tedy padaly rekordy. Pod heslem Podepište adopci značka vyzvala všechny přítomné aby pokryly svými podpisy jeden z vystavených vozů a měli možnost ovlivnit rozhodnutí značky pomoci. Základní podmínkou adopce bylo pokrytí vozů alespoň 1000 podpisy, aby značka Dacia mohla adoptovat sloní rodinu v Liberecké ZOO. Podmínka byla více jak 3x překonána a další rekord na světě, neboť podpisů se na voze nasčítalo celkem 3 158.

Letošní ročník se uskuteční v sobotu 16. června 2018, a to na stejném místě jako ty předchozí a bude mít opět nabitý program.

Článek je zařazen v: Dacia , piknik , setkání majitelů vozů , rekordy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama