Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Cupra vylepšila model Ateca. Nově má verzi Special Edition

Cupra představila v rámci ženevského autosalonu model Ateca Special Edition, nové sofistikované provedení tohoto vysokovýkonného SUV.
Vydáno: 19.03.2019
Cupra Ateca Special Edition 1
Cupra Ateca Special Edition 1 Autor: CUPRA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Srdcem vozu zůstává čtyřválcový agregát 2.0 TSI s přímým vstřikováním benzinu s výkonem 300 koní a točivým momentem 400 N.m. Spojení člověka a stroje zůstává bezchybné díky precizní sedmistupňové dvouspojkové převodovce DSG, pohonu všech čtyř kol 4Drive a progresivnímu řízení. 

Výrazný design exteriéru

Nová a exkluzivní 20“ kola z lehkých slitin, propůjčují modelu nejen výraznější design, ale zároveň poskytují vozu vyšší jízdní stabilitu. Standardem jsou brzdy Brembo. Karbonové vlákno na zpětných zrcátcích podtrhuje propracovanější vzhled. Zadní spoiler z téhož materiálu krom toho také lepší přítlak. Vylepšení se pak týká také nového výfukového potrubí Akrapovič, které nejen snižuje hmotnost vozu o 7 kilogramů, ale navíc posádce dopřeje jedinečný zvukový zážitek. Vůz dostal také speciální barvu karoserie Graphene Grey.

Interiér protkán detaily

Interiér vozu nabízí zcela novou, vyšší úroveň propracovanosti. Přední skořepinová sportovní sedadla jsou čalouněna Alcantarou v exkluzivní barvě Petrol Blue. Stejně barevná broušená kůže je použita i na čalounění výplně dveří a zadních sedadel. Nová barevná kombinace čalounění je doplněna karbonovými rámečky kolem výdechů klimatizace a kolem jejích ovladačů.

Model Cupra Ateca Special Edition bude možné objednávat na konci roku 2019.

Článek je zařazen v: Cupra , CUPRA Ateca , Cupra Ateca Special Edition , SUV , sportovní SUV
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama