Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

CUPRA TCR a Petr Fulín míří do šampionátu TCR

Petr Fulín se po loňském zisku třetího mistrovského titulu v ETCC rozhodl bojovat v evropských závodech šampionátu TCR, kde odstartuje s novým vozem CUPRA TCR.
Vydáno: 31.03.2018
CUPRA TCR
CUPRA TCR Autor: CUPRA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

CUPRA TCR a talentovaný jezdec se představí v evropských závodech tří šampionátů TCR. Za volant závodního vozu CUPRA TCR v  bude v sezoně 2018 usedat Petr Fulínv barvách týmu FULLINRACE ACADEMY.

Nová CUPRA TCR je zdokonalenou verzí závodního vozu Leon Cup Racer. Přední kola pohání přeplňovaný zážehový čtyřválec 2.0 TSI s nejvyšším výkonem 257 kW (350 k) a maximálním točivým momentem 420 N.m. Hnací síla je přenášena na přední kola prostřednictvím šestistupňové sekvenční převodovky a samosvorného diferenciálu. Náročným požadavkům okruhových závodů je podřízen vyspělý soubor aerodynamických prvků, účinné chlazení, optimalizovaná výfuková soustava, výkonná brzdová soustava s kotoučovými brzdami vpředu o průměru 378 mm a vyspělý podvozek s nastavitelnou charakteristikou odpružení i geometrií.

Závodním duchem se mohou nechat unést také běžní zákazníci značky Seat. Jen o 50 k méně než CUPRA TCR nabízí sériově vyráběný Seat Leon Cupra 300, který se dodává ve všech třech karosářských variantách jako pětidveřový hatchback, třídveřové SC i rodinné kombi ST.

Článek je zařazen v: Cupra , SEAT Leon Cupra , TCR , CUPRA TCR , Petr Fulín , motorsport
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama