Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Cupra oslaví první výročí

Cupra oslaví 22. února své první výročí jako samostatná značka a v tento den představí světu nový koncepční vůz. Nové vozidlo ukáže směr a vizi dalšího vývoje značky z hlediska designu i techniky.
Vydáno: 19.02.2019
Cupra - koncept
Cupra - koncept Autor: CUPRA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koncepční vůz je prvním vozem, vyvinutým speciálně pro značku Cupra. Vývojový tým vytvořil automobil v podobě, která kombinuje přednosti sportovního vozu a SUV. Dynamická studie přináší nový design a vysokou kvalitu do mimořádně důležitého segmentu, kde zákazníci touží po vozidle, které vyčnívá z davu.

Tento koncepční vůz je syntézou všeho, co Cupra symbolizuje, speciálním a jedinečným automobilem se sochařsky propracovaným designem, který vyjadřuje sportovní výkony a dává najevo energii, kterou vynakládáme na vývoj nové generace vozidel značky Cupra,“ řekl Wayne Griffiths, předseda představenstva značky Cupra.

Článek je zařazen v: Cupra , koncept , SUV , koncepční vůz , design , výročí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama