Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Čtyřoká Octavia slaví rok. Už se vám líbí?

Lidé mají jednu krásnou vlastnost - postupem času si zvyknou na všechno. A teď nemluvíme jen o náladách milovaných protějšků nebo o letištních kontrolách, týká se to i automobilů. Jejich vlastností, funkcí a v neposlední řadě také jejich designu.
Vydáno: 02.11.2017
Škoda Octavia Combi RS245
Škoda Octavia Combi RS245 Autor: Martin Sznapka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pamatujete si na loňský listopad? Debaty v českých hospodách spojovala dvě zásadní témata - chystaný protikuřácký zákon a čerstvě představená Octavia se čtyřma očima. Octavia, která se jedněm tajně líbila a druzí ji halasně odsuzovali. Octavia, která dle mnohých nikdy nezíská takovou popularitu jako uhlazená kráska před faceliftem. Ale jak je tomu po roce?

Nutno přiznat, že rok je skutečně dlouhá doba, a pokud toto období vztáhneme na automobilový průmysl, kde jsou jednotlivé úseky počítány už spíše na měsíce, modernizovaná Octavia třetí generace rozhodně není žádnou novinkou. A české silnice tento fakt věrně kopírují.

Jsou jich plné silnice

Zatímco na přelomu loňského a letošního roku jste čtyřočko potkali leda tak na dálnici D10 u Mladé Boleslavi, dnes je Octavií s kontroverzními čumáky všude plno. Diskutuje se o tom, že s LEDkami zase tak špatně nevypadají a názory na Octavii RS po faceliftu dokonce hlásají, že vypadá ještě lépe - a obzvlášť ve verzi RS 245 o poznání lépe jezdí. Předmětem debaty jsou také zadní světla levnějších verzí. Již mnoho z vás si všimlo, že Škoda v podstatě jen přeměnila dříve dražší LED zadní světla, když jim odebrala vnější obrys C, čímž ve světle zůstal jen jeden.

Nejvíce změn se ale samozřejmě odehrálo uvnitř a my nepochybujeme o tom, že mnoho z vás se už s novou Octavií za uplynulý rok svezlo. A proto se ptáme: Jak se vám po celém tom roce líbí? A odsuzovali jste ji dříve?

Článek je zařazen v: Škoda Octavia , čtyřoká Octavia , Octavia facelift , Škoda Octavia III , Octavia III , Octavia III facelift , Škoda Octavia III facelift , Škoda Octavia rok na trhu , kontroverzní Octavia , kontroverzní facelift
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama