Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Continental a Osram vytvářejí společný podnik

Společnosti Continental a Osram završily svá jednání o vytvoření joint venture Osram Continental GmbH.
Vydáno: 11.04.2018
Continental Osram
Continental Osram Autor: Continental
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Výsledkem je podnik, v něm drží oba partneři 50% podíl a který si klade za cíl spojit znalosti firem Continental a Osram v oblastech osvětlení, ovládání světel a elektroniky.

Continental známe především jako výrobce pneumatik a automobilových řídicích jednotek. Osram je zase významný výrobcem z oblasti osvětlení a ovládání světel.

Zahájení činnosti nové společnosti je naplánováno na druhou polovinu roku 2018, jakmile budou dokončeny všechny nezbytné kontrolní procesy vyplývající ze spojení obou firem.

Nový společný podnik bude mít sídlo v oblasti Mnichova, ale působit bude globálně, aby se mohl přizpůsobit rychlým vývojovým cyklům různých zákazníků v místě jejich působení. Portfolio výrobků bude zahrnovat osvětlovací moduly na bázi polovodičů, jako jsou přední nebo zadní světlomety LED, laserové osvětlovací moduly nebo řídicí jednotky světel. V rámci joint venture bude pracovat až 1 500 zaměstnanců.

Článek je zařazen v: Osram , Continental , komponenty pro vozidla , Osvětlení , světlomety , svítilny , nový podnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama