Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Continental Barum vyrobil 400 milionů osobních pneumatik

Otrokovická společnost Continental Barum je největším výrobcem osobních, nákladních, autobusových a industriálních plášťů koncernu Continental. Spojení českého tradičního výrobce s koncernem Continental se odehrálo dne 1. března 1993.
Vydáno: 12.12.2018
Continental Barum vyrobil 400 milionů osobních pneumatik
Continental Barum vyrobil 400 milionů osobních pneumatik Autor: Continental Barum
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na konci ledna 2014 oslavili zaměstnanci společnosti Continental Barum významný milník novodobé historie firmy - vyrobení 300 000 000 osobních pneumatik. Od té doby uplynuly čtyři roky a deset měsíců a na kontě přibylo dalších sto milionů vyrobených osobních plášťů. Ve výrobní hale High-Tech 2 byla vylisována jubilejní pneumatika a na dokončovacím pracovišti ji osobně zhlédl a zkontroloval Bernhard Trilken, šéf Manufacturing & Logistics Tires koncernu Continental, spolu s kolegy z tohoto provozu a z vedení otrokovické společnosti. Jubilejním pláštěm se stala pneumatika o rozměru 245/35 R19 SportContact 6 pro vozidla SUV.

Continental Barum v Otrokovicích - každou minutu 42 osobních pneumatik

Každou minutu se v otrokovické pneumatikárně vyrobí 42 kusů ze segmentu osobních pneumatik. Při stávajících výrobních plánech, které činí cca 20 milionů osobních plášťů ročně, můžeme očekávat, že další významný milník, 500 000 000. pneumatika, bude vyrobena koncem roku 2023.

Článek je zařazen v: Continental , Barum , Continental Barum , pneumatiky , osobní pneumatiky výroba , 400 milionů kusů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama