Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

City Taxi jezdí s vozy Mercedes-Benz již téměř devět let

V únoru letošního roku si zástupci City Taxi převzali již pětistý vůz značky Mercedes-Benz. Jedna z největších taxislužeb započala s budováním prestižní flotily vozů Mercedes-Benz v roce 2009.
Vydáno: 19.02.2018
Mercedes-Benz City Taxi
Mercedes-Benz City Taxi Autor: Mercedes-Benz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tehdy padlo rozhodnutí postupného sjednocování autoparku, které má mimo jiné za úkol poukázat na vysoký standard služeb City taxi. Ten dokládá i průměrné stáři těchto vozidel pod 1 rok, což se daří mimo jiné i díky poskytovaným službám dodavatele vozidel, společnosti Mercedes-Benz Praha a jeho specializovanému Fleet Centru na pražském Chodově.

„Značka vozidel Mercedes-Benz přesně odpovídá našemu cílení na kvalitu a spolehlivost, které oceňují nejen individuální zákazníci, ale i rychle rostoucí skupina korporátních klientů. Proto jsme vozový pak, který je složen převážně z modelů třídy B a třídy E rozšířili i o luxusní limuzíny třídy S,“ říká Tomáš Horčička, ředitel City Taxi.

Všechna vozidla splňují nejnovější emisní normy a jsou rovněž etalonem v oblasti ochrany nejen pasažérů, ale i ostatních účastníků silničního provozu.

Díky komplexním službám Fleet Centra Mercedes-Benz Praha získávají řidiči i možnost využít financování formou výhodného operativního leasingu, která zaručuje snadný přehled o budoucích nákladech na dopravní techniku a eliminuje nepředvídatelné výpadky mobility způsobené poruchou automobilu. Řidiči jsou také ušetřeni nutnosti uzavírat dlouhodobý smluvní závazek. Forma tradičního finančního leasingu s příznivými podmínkami však zůstává pro zájemce zachována.

Článek je zařazen v: Mercedes-Benz , City Taxi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama