Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Citroën doplnil koncept obytného vozu o jízdní kolo

Citroën na ženevském autosalonu představil jízdní kolo„Rider The Citroënist by Martone“, které je vyrobené v limitované edici a bylo koncipováno jako prvek trvalé mobility přebírající barvy konceptu obytného vozu Space Tourer The Citroënist Concept, který se na stánku značky Citroën na ženevském autosalonu rovněž prezentoval ve své premiéře.
Vydáno: 13.03.2019
Citroën Space Tourer Citroënist Concept 1
Citroën Space Tourer Citroënist Concept 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koncept obytného vozu je postavený na bázi vozu SpaceTourer a nabízí specifické uspořádání interiéru vyvinutého společně se značkou Pösl (která prodává vůz Campster). Ve voze se vyspí 2 osoby, které si do něj mohou uložit i kola a mají k dispozici kancelář s mobilním připojením.

Jízdní kolo Rider The Citroënist by Martone je perfektním doplňkem pro motoristy, kteří si chtějí užít komplexní mobilitu a radost z cestování. Space Tourer Citroënist Concept má na podlaze mezi multimediálním stolkem a zadními sedadly zabudované dvě kolejničky, které jsou určeny pro přepravu dvou kol.

Autosalon.TV: Citroën Space Tourer Citroënist Concept
Autosalon.TV: Citroën Space Tourer Citroënist Concept

Kolo není jen koncept - můžete si ho objednat

Bílý rám kola Rider The Citroënist značky Martone je vyroben z ocelovo-hliníkové slitiny a váží jen 12 kilogramů. Rozměr černých kol je 700 mm × 32 mm, osy jsou z nerezové oceli a černé pneumatiky jsou pro bezproblémové jízdy ve městě odolné proti průrazu. Díky kvalitnímu ručnímu třístupňovému převodovému systému od firmy Sturmey-Archer se cyklisté mohou pohybovat zcela bezproblémově, se stylovou lehkostí. Na sedle a příčné trubce rámu (s logem Martone Cycling) je umístěno logo Citroënist, zatímco uprostřed řídítek je logo Citroën Origins, které bylo vytvořeno pro 100. výročí značky Citroën. Jízdní kolo Rider The Citroënist by Martone je k dispozici ve dvou velikostech (52 a 56 cm) a je určeno jak pro každodenní cesty, tak pro volnočasové aktivity. Kolo je ale mnohem víc než jen koncept. Zájemci si je mohli objednat ihned po otevření ženevského autosalonu přímo na stánku značky nebo prostřednictvím e-shopu za 950 EUR nebo 1 000 CHF (včetně DPH, plus dopravné).

Článek je zařazen v: Citroen , mobilita , jízdní kolo , obytný automobil , Rider The Citroënist , Martone , Space Tourer Citroënist Concept
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama