Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Citroën Berlingo Van – užitkový vůz pro každou situaci

Citroën Berlingo byl na trh uveden v roce 1996 a vyrobilo se ho více než 1,5 milionů kusů. Teď přenechává místo své třetí generaci v užitkové verzi pojmenované Berlingo Van.
Vydáno: 30.06.2018
Citroën Berlingo Van
Citroën Berlingo Van Autor: Citroën
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podobně jako osobní verze představuje i nový Berlingo Van generační skok z hlediska stylu a vybavení. Robustní vůz, který je plně v souladu s identitou značky, posiluje nabídku komfortních funkcí a modularity. Je koncipován na míru tak, aby se mohl uzpůsobit všem profesním potřebám. Existuje ve dvou délkách L1 a L2 a očekáváním svých zákazníků vychází vstříc tím, že si mohou vybrat mezi dvěma úpravami označovanými „Worker“ a „Driver“, které se liší svou filozofií a využitím, světlou výškou, úrovní vybavení a ochrany. Vůz nabízí velký nákladový prostor, snadný přístup a různé konfigurace interiéru díky kabině Extenso nebo variantě polokombi. Je tak ideálním partnerem všech profesí.

Nový Citroën Berlingo Van využívá novou platformu zlepšující jeho ovladatelnost, komfort a bezpečnost. Nabízí 20 podpůrných prvků řízení a 4 technologie mobilního připojení, dále motory nejnovější generace, jako je nový dieselový motor 1.5 BlueHDi, benzinový motor 1.2 PureTech, a v nabídce je také automatická osmistupňová převodovka EAT8. Nový Berlingo Van bude uveden na trh na konci roku 2018.

 

Citroën Berlingo Van
Citroën Berlingo Van
Článek je zařazen v: Citroen , Citroën Berlingo Van , užitkový vůz , Worker , Driver
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7