Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Brýle SEETROËN řeší nevolnost při cestování

Citroën uvádí na trh brýle, které vám vrátí chuť cestovat. Více než 30 milionů Evropanů chronicky trpí kinetózou. Citroën proto představuje SEETROËN, první brýle odstraňující nevolnost při cestách.
Vydáno: 09.07.2018
SEETROËN brýle proti nevolnosti
SEETROËN brýle proti nevolnosti Autor: Citroën
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

SEETROËN sice nezabrání přecpaným silnicím a zácpám, ale přináší řešení pro nevolnosti při cestování. Tento stav, který je označován jako kinetóza, postihuje chronicky více než 30 milionů Evropanů. U třetiny lidí se příznaky projeví alespoň jednou za život. Nevolnost při cestování postihuje malé i velké, a současné možnosti například čtení u pasažérů při jízdě se díky chytrým telefonům a tabletům dále rozšířily. Takže když Citroën objevil řešení vyvinuté původně pro námořníky, rozhodl se rozšířit jeho používání na všechny cestující: na lodi, ale také v autě, autobuse, letadle… a vytvořil brýle SEETROËN.

Brýle SEETROËN používají technologii Boarding Ring, kterou vyvinul francouzský start-up se sídlem v departementu Le Var. Tato patentovaná a testovaná zdravotnická pomůcka má 95% účinnost. Díky tekutině pohybující se v dutých obroučkách kolem očí v bočním směru (vpravo/vlevo), ale také v předozadním směru brýle vytvářejí linii obzoru a odstraňují tak smyslový diskomfort způsobující nevolnost. Design brýlí Citroën svěřil pařížskému designerskému studiu 5.5., které využilo principy svěžesti, jednoduchosti a ergonomie. Výsledkem jsou brýle s high-tech vzhledem v měkkém bílém plastu.

Jak to funguje?

  • Nasaďte si brýle okamžitě, jakmile se objeví první příznaky nevolnosti.
  • Po 10–12 minutách brýle umožní mozku sesynchronizovat se s pohybem, který vnímá vnitřní ucho, zatímco oči se soustředí na nehybný předmět, jako je telefon nebo kniha.
  • Brýle sejměte a vychutnejte si zbytek cesty.

Brýle jsou vhodné pro dospělé a děti od 10 let (po dokončení růstu vnitřního ucha). Brýle nejsou vybaveny sklem, takže je mohou používat všichni členové rodiny či spolucestující. Mohou se používat na vlastních brýlích.

 

Článek je zařazen v: cestování , kinetóza , nevolnost , brýle proti nevolnosti , Citroen , SEETROËN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7