Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

BMW nabízí na motocykly tovární tříletou záruku

BMW Motorrad jako jediná značka na českém trhu přichází s plošnou tříletou tovární zárukou na nové motocykly (kromě BMW HP4 Race), a to bez omezení najetých kilometrů.
Vydáno: 15.08.2018
BMW moto
BMW moto Autor: BMW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zákazníci BMW Motorrad si tak nyní mohou užívat bezstarostné jízdy o jeden rok déle. Zároveň s prodloužením záruky na nové motocykly BMW Motorrad nově nabízí i volitelné rozšíření tovární záruky až na celkových 5 let. Vzhledem k tomu, že i tato prodloužená záruka znamená plné tovární krytí bez omezení najetých kilometrů, je samozřejmostí při servisních zásazích používání originálních dílů BMW Motorrad, přenosnost záruky na nového majitele, stejně jako její platnost ve všech evropských zemích.

Pro naprostý klid v duši a předvídatelnost servisních nákladů spouští BMW Motorrad nabídku servisních balíčků Service Inclusive, díky nimž si mohou noví i stávající majitelé motocyklů BMW Motorrad předplatit veškeré servisní práce podle výrobcem doporučeného servisního plánu.

Článek je zařazen v: BMW , BMW Motorrad , BMW motocykly , záruka , prodloužení záruky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7